Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


elektronika:phototriggerpl

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
elektronika:phototriggerpl [2011-02-15 19:49]
Łukasz Góralczyk [Uwagi]
elektronika:phototriggerpl [2014-02-27 02:02] (aktualna)
Linia 91: Linia 91:
   * Możliwy jest pewien problem podczas gdy wartość podświetlenia wynosi 100%: w trybie "power off" podświetlenie może nadal świecić (powinno być poprawione, ale nie mam pewności).   * Możliwy jest pewien problem podczas gdy wartość podświetlenia wynosi 100%: w trybie "power off" podświetlenie może nadal świecić (powinno być poprawione, ale nie mam pewności).
   * Jeśli będziesz mieć problemy z wyzwalaniem migawki pobaw się opcją "Shut. rel. time" (zwiększ go), czas ten odpowiada jak długo będzie zwarte wyjście wyzwalania aparatu. Zbyt niskie wartości (<50ms) mogą spowodować że aparat nie zrobi zdjęcia bo impuls zostanie odfiltrowany,​ zbyt długi czas (>150 ms) może spowodować zrobienie kilku zdjęć o ile aparat nie jest w trybie pojedynczej klatki.   * Jeśli będziesz mieć problemy z wyzwalaniem migawki pobaw się opcją "Shut. rel. time" (zwiększ go), czas ten odpowiada jak długo będzie zwarte wyjście wyzwalania aparatu. Zbyt niskie wartości (<50ms) mogą spowodować że aparat nie zrobi zdjęcia bo impuls zostanie odfiltrowany,​ zbyt długi czas (>150 ms) może spowodować zrobienie kilku zdjęć o ile aparat nie jest w trybie pojedynczej klatki.
-  * **Mam do sprzedania kilka płytek (wersja D), jednostronna z opisem, cynowana z zieloną soldermaską,​ cena 25 PLN z wysyłką (Polska) (kontakt poprzez [[lukasz.goralczyk@gmail.com|email]]).**+
  
 ===== Efekty ===== ===== Efekty =====
elektronika/phototriggerpl.txt · ostatnio zmienione: 2014-02-27 02:02 (edycja zewnętrzna)